HAKKIMIZDA

2008 yılında, İzmir'de Teoman Kestellioğlu ve Özkan Acar tarafından kurulan firmamız Dijital, Baskı, Reklamcılık Hizmetleri vb. konularda firmalara çözüm ortaklığı sunmaktadır. Uzun yılların tecrübesini ve deneyimleri firma da harmanlayarak müşteri memnuniyeti ön planda tutmaktadır. "OPTPRINT" tescilli bir marka olarak hizmet etmeye devam etmektedir.

Baskı aşamasına göre sürmekte olan yenilikler ve dijital renkli baskı teknolojisinin olgunlaşması ile ofset açısından hem süre, hemde maliyetleri düşmüştür. Özellikle piyasada daha kısa tirajlar ve hemen basabilme olanakları bulunmaktadır. Optprint teknolojideki devam eden yeni gelişmeler ve düşük tirajlardaki işleri dijital ortamda basabilme olanağı sunmaktadır.

Hem basım sanayi, hem de dijital baskı sistemlerinde değişen müşteri ve pazar koşullarına göre sürekli dijital teknoloji değişkenlik arz etmektedir. Optprint elindeki yeni dijital makina parkı ile ayrıca, gelişen teknolojiyi ve baskının kısa sürede üretebilme, satın alma yöntemindeki avantajlarıyla dijital olarak basılan sayfanın maliyetini büyük ölçüde düşürmektedir.

Dijital baskı makinalarıyla matbaalara ve ajanslara ve kurumsal firmalara baskı öncesi birebir işin son halini gösterebilmektedir. Bu yoldan çıkarak yeni yerinde yeni makina parkıyla farklılık göstermektedir. Farklı materyallere; asetat, aydınger, tansfer kağıdı, fantazi kağıda çok iyi sonuçlar elde edip, sıradışı baskı ebadıyla (70 cm.) 90-400 gr. kağıda baskı yapabilmektedir. Baskı sonrası cilt, termal selefon ve şekilli kesim etiketleriyle öncelikli olarak matbaalara, ajanslara ve kurumsal firmalara, hizmet vermektedir.

Optprint reklamcılık faaliyetlerini de en iyi şekilde kullanabilmekte, direkt firmalara kurumsal çalışmalar yapabilmekte en ince ayrıntısına kadar çözüm sunmaktadır. Bunu biraz açacak olursak yeni kurulan bir firmanın kurumsal logosu, internet sitesi, tabelası, matbuu evrakları, etiketleri, iç dış mekan ve araç giydirmeleri, davetiye, kartvizit, el ilanı, broşür, ürün kataloğu, takvim, afiş, kutu, menü, faaliyet raporu, andaç, ürün kartları, kişisel kimlik ve fatura kartları, cd etiketi, cd çoğaltma ve promosyon işlerini kendi bünyesinde bulunan grafik tasarım departmanıyla en iyi şekilde sunmaktadır.

Firmaların kendi içerisinde kullanmak veya dağıtmak amacıyla evrakları renkli veya siyah beyaz fotokopilerinin çoğaltılması, ciltlenmesi çok kısa sürede aslına uygun olarak teslim edilebilmektedir.

Adından da anlaşıldığı gibi Optprint en iyi olan hizmeti vermekte, maksimum kaliteyi minimum fiyatlarla sunmakta, emin adımlarla bu yolda devam etmektedir.